DZIĘKUJEMY
przez
admin
|
na 6 czerwca 2016
|
Szanowni Państwo, Członkowie Fordońskiej Spółdzielni Mieszkaniowej
Pragniemy serdecznie podziękować wszystkim Mieszkańcom oraz zaproszonym Gościom, którzy wzięli udział w Walnym Zgromadzeniu Fordońskiej SM w dniach 23 maja – 03 czerwca 2016r.
Jest nam niezmiernie miło, że przybyliście Państwo w zdecydowanie liczniejszej grupie niż miało to miejsce w latach ubiegłych. Cieszy nas, że wielu Członków zdecydowało się zabrać głos w dyskusji o rzeczach istotnych i że zasygnalizowaliście Państwo sprawy, które Was nurtowały.
Podjęliście Państwo decyzje, dzięki którym nie pozwoliliście na destabilizację sytuacji organizacyjnej i ekonomicznej Spółdzielni, gwarantując jednocześnie bezpieczeństwo swojego majątku.
Dziękujemy za wszystkie pytania, które zadaliście na sali w trakcie Zgromadzenia jak i za opinie oraz sugestie wyrażone w kuluarach. Szanujemy również opinie krytyczne. Wyrażamy nadzieję, że stworzą one możliwość do wyjaśnienia nieporozumień i będą szansą na rozwiązanie ważnych problemów.
W atmosferze otwartości i szacunku, zachęcamy Państwa do pozostawania z nami w stałym kontakcie. Ważne dla Państwa pytania prosimy kierować na adres zarzad@fordonskasm.pl lub prosimy o osobisty kontakt z pracownikiem oraz zarządem.
Z wyrazami szacunku
Zarząd i Pracownicy FSM
ostatnie wpisy
-
24 czerwca 2026 - 0 komentarzy
-
12 czerwca 2026 - 0 komentarzy
-
10 czerwca 2026 - 0 komentarzy
Ta witryna wykorzystuje pliki Cookies w celu obsługi licznika odwiedzin oraz w celu nawigacji użytkownika po podstronach. Żadne dane z Twojego komputera nie są przez nas przetwarzane.Akceptuj Polityka prywatności i Cookies
Bez odpowiedzi do “DZIĘKUJEMY”